Radosnych Świąt

Patrząc na dzisiejszą aurę, trudno uwierzyć, że już jutro zasiądziemy do Wigilijnego stołu. Mimo iż zamiast śniegu mamy stokrotki porastające trawniki, zamiast mrozu – wiosenną niemal temperaturę, pamiętajmy, że to nie otoczenie jest ważne, ale nasze serca.
644933_blog
Życzymy Wam, aby te Święta przyniosły Wam pokój i pojednanie, radość przepełnioną uśmiechem najbliższych, ciepłej atmosfery. Czas Bożonarodzeniowy to czas refleksji – pamiętajmy w tym dniu o tych, o których często zdarza się nam zapominać. Podarujmy naszym najbliższym to, co najcenniejsze – naszą obecność i nasz czas. Zatrzymajmy się i odpocznijmy. Radujmy się chwilą i byciem z drugim człowiekiem.
Niechaj Wasze domy wypełni zapach świeżego sianka i zielonej choinki. Niechaj błysk lampek i świec przypomina, że nawet w największym mroku zawsze tli się światełko nadziei.
Kochani, kolejny rok niemal za nami. Mamy nadzieję, że był to dla Was dobry czas, że przyniósł Wam spełnienie i nowe wyzwania. Życzymy, aby w 2016 było jeszcze lepiej: zarówno w Waszym życiu zawodowym, jak i prywatnym.
Radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół sprawozdaniefinansowe.net

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *